ПРО КОМПАНІЮ
NUOVA SIMONELLI (Італія) – один із найбільших світових виробників професійного кавового обладнання преміум сегменту. Багатий досвід італійських майстрів у поєднанні з багаторічними традиціями дозволяє компанії створювати інноваційні кавомашини з чудовими технічними характеристиками та ексклюзивним дизайном. Модельний ряд NUOVA SIMONELLI представлений напівавтоматичними, автоматичними та суперавтоматичними машинами, що дозволяють готувати як класичний еспресо, так і різні напої на основі кави та молока. Італійський виробник також пропонує широкий асортимент кавомолок, розрахованих на переробку не менше 600 кг зернової кави без заміни жорен.

Ключовим напрямком діяльності NUOVA SIMONELLI є інвестиції у власний відділ розробок та досліджень (R&D). Багаторічна робота з пошуку нових інженерних рішень призвела до створення ефективного та продуктивного обладнання, що робить процес приготування кавових напоїв максимально простим та зручним для кожного користувача. Завдяки першокласній ергономіці та практично необмеженим можливостям кавоварки NUOVA SIMONELLI були відзначені престижною премією Compasso d'Oro. Підтвердженням бездоганної якості техніки, що випускається, є її присутність і стабільно високі оцінки експертів на Міжнародному чемпіонаті баріста (World Barista Championship).

Більш ніж 80-річна історія компанії NUOVA SIMONELLI сама по собі неймовірно цікава і є найкращим підтвердженням найвищої якості продукції, що випускається. Кропотлива праця чудових технологів, інженерів та дизайнерів з багатим досвідом роботи у своїй галузі забезпечила стрімкий розвиток підприємства та вивів компанію в абсолютні лідери ринку кавового обладнання. Обладнання NUOVA SIMONELLI щодня використовується в тисячах кафе, барів та ресторанів, а також інших закладах громадського харчування по всьому світу.

 

NUOVA SIMONELLI – На шляху до успіху!

 • 1936 – Орландо Сімонеллі (Orlando Simonelli) засновує компанію SIMONELLI та випускає першу кавоварку під назвою «1936».
 • 1950 – випуск перших кавомашин серії «Selene» з гідравлічним насосом, які стали революційним відкриттям у сфері виробництва кавового обладнання.
 • 1969 – зміна форми власності та назви компанії з SIMONELLI на NUOVA SIMONELLI.
 • 1975 – запуск виробництва кофемашин з електронною системою керування.
 • 1984 – розробка та виробництво першої суперавтоматичної кавомашини під назвою «LOGICA». Інноваційна модель стала справжнім відкриттям та принесла компанії всесвітню популярність.
 • 1985 – винахід першої традиційної кавомашини "Program" з "бортовим комп'ютером".
 • 2001 – NUOVA SIMONELLI набуває бренду «Victoria Arduino», що виводить компанію в одноосібні лідери серед виробників кавового обладнання в сегменті "luxury".
 • 2003 – на виставці «Host» у Мілані представлені дві абсолютно нові лінійки кофемашин – «Aurelia» та «Microbar».
 • 2005 – відкриття нового заводу площею 20 000 кв. м., який виробляє одну кавоварку кожні 4 хвилини.
 • 2008 – кавоварка «Aurelia» бере участь у конкурсі «World Barista Championship».
 • 2009 – виготовлення спеціальної версії кавомашини "Aurelia Competition" для "World Barista Championship" в Атланті.
 • 2011 – компанія представляє інноваційну технологію T3, що забезпечує максимальну термостабільність кавомашини за допомогою триступеневого контролю температури (вода, пара та група).
 • 2014 – World Coffee Events обрала NUOVA SIMONELLI як партнер WBC на 2015 - 2017 роки з кавомашиною «Victoria Arduino».
 • 2019 – запуск виробництва нової серії енергоефективних кофемашин «Appia Life», яка відразу ж завоювала високу популярність на Українському ринку.